Ahoj. Vítame ťa v našej motivačnej skupine, kde zdravá strava a pohyb znamená pre nás veľa. Budeme ťa viesť k tomu, aby zdravý životný štýl sa stal každodennou súčasťou tvojho života.
Kto ťa bude k tomuto viesť?

Ja Lukáš, športový tréner a zakladateľ značky Workout Academy. Už vyše 6 rokov sa venujem cvičeniu a to najmä Workoutu (cvičeniu s vlastnou váhou tela). Mám za sebou už nejaký ten vzdelávací kurz a tiež zopár súťaží (Workout – weighted). Okrem iného organizujem športové Campy pre deti a dospelých po celom Slovensku.

Moja práca sa stáva čím ďalej tým viac mojim hobby, pretože všetko čo ma najviac baví,
šport, otužovanie, meditácia, vzdelávanie… prepájam a snažím sa odovzdávať ďalej ľuďom. Verím, že pokiaľ človek myslí pozitívne, tak si pritiahne len tých správnych ľudí a len tie správne veci v živote. Život je life 😀

Ja Erika, výživová poradkyňa, mama, projektová manažérka a človek, ktorý zmenil svoj životný štýl stravou, športom a sám na sebe videl, čo takáto zmena dokáže. Od roku 2016 som nielen schudla 12 kg ale postavila som sa k výžive s rešpektom a začala zdravú výživu študovať do hĺbky.

Tento vnútorný hnací motor spôsobil, že dnes mám diplom výživového poradcu, naďalej sa vzdelávam v tomto obore a môžem sa pýšiť svojimi úspešnými klientmi, rôznymi publikáciami v médiách a prednáškami pre žiakov základných a materských škôl.